מחזיק מחסנית יחיד 9 מ"מ מתאים ל-Sig Sauer P365, Glock 43X, ו-Glock 48 ומגזינים דומים. אביזרים ותיקים: נרתיק האקדח למחסנית מציע שמירה מותאמת אישית ויכולת כוונון זווית עם מפתח אלן (כלול). תיק המחסנית הוא דו-צדדית עבור משתמשים ימניים ושמאליים. החליפו בין כל חיבורי Orpaz ללא טרחה. בטיחות: חלק עליון פתוח מאפשר הסרה והכנסה אינטואיטיבית וקלה של המגזין. המכסה התחתון יאפשר למשתמשים אחיזה מאובטחת ללא קשר לאופן שבו הם מחזיקים את המגן. הימנעו מהדש! הכניסו מחדש ללא מאמץ ביד אחת. פרופיל מחוספס, קל משקל ומלוטש מהונדס להגברת הנוחות ולהסתיר את נרתיק המגזין ללא שאריות הדפס. פעילויות ספורטיביות עם סגירת אבזם: חיבור Paddle GEN I מעוצב באופן ייחודי כדי להתאים לצורה הטבעית של הגוף שלכם. נצמד בחוזקה לחגורה או לקו החגורה שלכם עם אבטחה נוספת של ווים לתמיכה. החליקו אותו פנימה והחוצה מהחגורה שלכם בקלות. אין צורך לפתוח את החגורה עם אביזר זה! בטיחות: רמת עמידות חדשה עשויה מחומרי פולימר יצוקים בהזרקה - נרתיק ללא דאגות ללא רעש סקוץ' וחומר בנייה שלא נשחק. קבלו את המוצר האיכותי ביותר במחיר סביר עם פונקציונליות ותכונות ללא תחרות


209 
  • מותג: ORPAZ
  • מק"ט / ברקוד:: ORPAZ.PXSTM2X3
  • משלוח: 


קרא עוד


Orpaz Magazine Pouches

Compatibility

All of our Magazine pouches are Compatible with all our Attachments, allowing you to mount your magazines anywhere you want.

Adjustability

Fully adjustable rotation and retention enable you to carry precisely as you want.

Ambidextrous

Can be used by left-handed or right-handed shooters.

Attachments Included

The Single Mag pouch comes with two belt-clips attachments- 1.75 & 2.25 inches wide.

The Double Mag attachments come with our Paddle attachment.

Single & Double stack

We provide carrying solutions for both Single stack and Double stack magazines.

High Quality Polymer

Made from a durable, high-quality, injection-molded polymer.

Triple Magazine Pouches

Be prepared for anything with the Orpaz Triple magazine pouch. Compatible with the Belt-Loop or Paddle Attachments, It is adjustable for rotation & retention and allowing quick draw and re-holstering.