מחזיק מגזינים יחיד 9 מ"מ מתאים לכל מגזיני פלדה/מתכת בקוטר 9 מ"מ (לא מגזינים עשויים מפולימר/פלסטיק). נרתיק מגזין האקדח מציע שמירה מותאמת וכוונון זווית צביעות עם מפתח אלן (כלול). מנשא נרתיק מג הוא דו צדדי עבור משתמשים ימניים ושמאליים. לעבור בין כל קבצים מצורפים Orpaz ללא טרחה. 3.5 ס"מ. פתח עליון מאפשר הסרה והכנסה אינטואיטיבית וקלה של המגזין. המכסה התחתון יאפשר למשתמשים אחיזה בטוחה ללא קשר לאופן שבו הם מחזיקים את המגז. הימנע דש! הכנס מחדש ללא מאמץ ביד אחת. פרופיל מחוספס, קל משקל ומלוטש מהונדס כדי להגביר את הנוחות ולהסתיר את נרתיק המגזין ללא שאריות הדפסה. הוא מתאים מחוץ לחגורת המותניים (OWB) על כל חגורה ברוחב של עד 5 ס"מ. מתאר לשבת בנוחות על הצד כדי לספק נקודת הרכבה על החגורה שלך. ווים התומכים מיוצרים כדי לאבזם בצד התחתון של חגורה רחבה 4.75 אינץ'. רמת עמידות חדשה בנויה מחומרים פולימריים יצוקים בהזרקה - נרתיק ללא דאגות ללא רעש סקוץ' וחומר בנייה שלא נשחק. קבלו את המוצר האיכותי ביותר במחיר סביר עם פונקציונליות ותכונות ללא תחרות!


109 
  • מותג: ORPAZ
  • מק"ט / ברקוד:: ERAN1B
  • משלוח: 


קרא עוד


Orpaz Magazine Pouches

Compatibility

All of our Magazine pouches are Compatible with all our Attachments, allowing you to mount your magazines anywhere you want.

Adjustability

Fully adjustable rotation and retention enable you to carry precisely as you want.

Ambidextrous

Can be used by left-handed or right-handed shooters.

Attachments Included

The Single Mag pouch comes with two belt-clips attachments- 1.75 & 2.25 inches wide.

The Double Mag attachments come with our Paddle attachment.

Single & Double stack

We provide carrying solutions for both Single stack and Double stack magazines.

High Quality Polymer

Made from a durable, high-quality, injection-molded polymer.

Single Magazine Pouches

The Orpaz single magazine pouch provides a reliable and straightforward way to carry your magazine. Available for both Single stack and Double stack magazines, It has an adjustable retention screw, Its retention and cant are fully adjustable, and it is compatible with all Orpaz attachments.